project-slider-image
project-slider-image
project-slider-image
project-slider-image

Seksiyonel kapı modelleri arasında en çok tercih edilen, yalıtımı üst düzeyde sağlayabilen güvenliğin ön planda olduğu kapı tipi endüstriyel seksiyonel kapıdır.  Uygulanacak alanın kiriş bölümüne göre normal yataklama, yüksek yataklama veya dikey yataklama olarak kullanılmaktadır.

Seksiyonel endüstriyel kapı,  en dayanıklı ve en uzun ömürlü kapılardır. Seksiyonel kapının gövdesini oluşturan 40 mm'lik sandviç paneller, galvanizli çelik sac arasına enjekte edilen yoğun izolasyon katkılı poliüretan sayesinde uygulandığı mekanda ses ve ısı izolasyonu sağlar.

Seksiyonel endüstriyel kapı standart olarak beyaz renkte üretilmektedir ancak istendiği durumlarda farklı RAL kodlarında üretilmektedir. Ayrıca yapının detaylarına göre farklı yataklama şekillerinde üretilebilmektedir.

Kapı panellerinde aydınlatma amaçlı, istenilen sıralarda pencereli paneller kullanılabilir. Ayrıca personel geçiş kapısı uygulanabilir.  Genişliğin yeterli olmadığı durumlarda ise personel geçiş kapısı hareketli paneller üzerine yapılabilir. Bu şekilde uygulandığı durumlarda kapı panelleri ve servis kapısı beraber hareket eder.


Bu hizmet ile ilgilendiyseniz